9990003

Ultra Omega 3, Immune Labs, 90 капсул

Наличие на складе:

649 грн

Производитель Immune Labs
Страна производитель:США
Форма:Капсулы
Кол-во порций:90
9990003
5904347170608

Ultra Omega 3, Immune Labs, 90 капсул

Ultra Omega 3 500 EPA/250 DHA від Immune-Labs – це добавка, яка є природним джерелом цінних жирних кислот омега-3. Ці жирні кислоти відіграють важливу роль у підтримці здоров'я серця, оптимальної функції мозку та загального добробуту.

Омега-3 жирні кислоти належать до групи жирових сполук, які можуть бути синтезовані організмом людини і, отже, повинні надходити з їжею. До складу Ultra Omega 3500 EPA/250 DHA входять:

Ейкозапентаєнова кислота (EPA) – цей компонент переважно знаходиться в рибі та сприяє нормальній роботі нервової системи, покращуючи функції мозку.

Докозагексаєнова кислота (DHA) – джерелом цієї кислоти є водорості та риби, які харчуються ними. DHA, хоч і не синтезується в організмі, відіграє важливу роль у підтримці нормальної функції.

Переваги Ultra Omega 3500 EPA/250 DHA від Immune-Labs включають:

  • поліпшення когнітивних функцій, підтримка нервової системи та покращення пам'яті;
  • позитивний вплив на здоров'я серця, запобігання утворенню тромбів та емболій;
  • боротьбу з рівнем поганого холестерину та підтримку рівня хорошого холестерину;
  • зміцнення зору;
  • сприятливий вплив на кістки, суглоби та шкіру;
  • стимуляцію імунної системи, зниження ризику алергічних реакцій та зміцнення імунітету.

Ultra Omega 3 500 EPA/250 DHA від Immune-Labs – це надійне рішення для тих, хто цінує своє здоров'я та прагне підтримувати його на найвищому рівні.

Склад в одній порції - 1 капсула:

Риб'ячий жир - 1000 мг

- ейкозапентаєнова кислота - 500 мг

- докозагексаєнова кислота - 250 мг

Інгредієнти:

Риб'ячий жир, інгредієнти капсули: желатин, зволожувач: гліцерин, вода.

Рекомендації щодо застосування:

Приймати по 1 капсулі щодня.

Написать отзыв

Ultra Omega 3, Immune Labs, 90 капсул

Ultra Omega 3, Immune Labs, 90 капсул

Просмотренные товары

MY-BODY - интернет-магазин спортивного питания © 2018 г.